Financování nemovitosti v dražbě hypotékou, i rok zpětně!

Přáli jste si vždy bydlet ve vlastním? Vyhlédli jste si pozemek, chatu, chalupu, rodinný dům nebo byt? Díky různým možnostem financování si lze sen o bydlení proměnit ve skutečnost. Pomůžeme vám vše zařídit. Pořízení nemovitosti lze financovat různými způsoby.

Hypotéka

Hypotéku získáte bez poplatků za vyřízení. U bytů je možné on-line ocenění zdarma. Při výstavbě můžete peníze čerpat rychle a bez předkládání faktur. Můžete se spolehnout na pevnou úrokovou sazbu od 1,79 % nebo si zvolit nízkou proměnnou úrokovou sazbu. Nastavit si můžete splácení hypotéky podle svých vlastních potřeb. Dle své aktuální finanční situace si můžete snížit nebo zvýšit výši splátek až o 30 % a to zcela zdarma. Jednou ročně možnost mimořádné splátky bez poplatku ve výši 20 % ze zůstatku. Zpětně lze proplatit i faktury zaplacené 12 měsíců před poskytnutím úvěru.

Pomůžeme vám hypotéku nastavit dle vašich individuálních potřeb. Upozorníme vás na možná úskalí a provedeme vás celým procesem. Obrátit se na nás můžete i s refinancováním případné současné hypotéky. Jednoduše nahradíme váš hypotéční úvěr výhodnější hypotékou. Nemusíte dokládat příjmy ani nový odhad nemovitosti. Garantujeme vám příznivou sazbu až rok dopředu.

Hypoúvěr

Je výhodný pro větší modernizaci, výstavbu nebo koupi bydlení. Jedná se o úvěr se zástavou nemovitosti.  Uzavření úvěrové smlouvy a vedení úvěru je zcela zdarma. V průběhu každých 12 měsíců je možnost mimořádných splátek do 20 % z výše poskytnutého úvěru zdarma a bez poplatků za tuto službu. Atraktivní je úroková sazba od 1,79 % ročně, garantováno je, že úročení úvěru nepřekročí 5 % ročně po celou dobu splácení úvěru. Zjednodušené jsou podmínky pro refinancování úvěrů na bydlení. Splácení úvěru lze rozložit až na 28 let, sami si určíte, kolik chcete splácet. Mimořádné splátky v období změny úrokové sazby jsou zdarma. Úroky z úvěru si můžete odečíst od daňového základu. Navíc získáte slevové kupony pro nákupy u  obchodních partnerů (slevy na kuchyně Oresi, koupelny a kuchyně Siko, na dveře Sapeli a okna a dveře Vekra).  Čerpat prostředky lze oproti účelovým dokladům (které již byly zaplaceny nebo budou proplaceny faktury přímo dodavateli). Dále je možno čerpat zálohově - na váš účet bude převedeno až 50 % z úvěru, max. do výše 500 000 Kč, do 12 měsíců je nutné doložit doklady prokazující účel čerpání prostředků. Zpětně lze proplatit i faktury zaplacené 12 měsíců před poskytnutím úvěru.

Úvěr

Větší či menší investice do bydlení je přesně to, co Vám zajistí pohodlně a bez čekání úvěr. Jednoduché a rychlé řešení pro modernizaci koupelny, kuchyně, výměnu oken nebo zateplení Vašeho domu či bytu. Úvěr lze získat bez nutnosti vlastních naspořených prostředků. Není třeba ručit nemovitostí. Úroková sazba je od 4,55 % pro fixaci úrokové sazby na 6 let a minimální výši úvěru 400 000 Kč. Vyřízení úvěru je rychlé a lze získat až 800 000 Kč bez zástavy nemovitosti, v individuálním případě až 1 500 000 Kč. Možnost fixace úrokové sazby je na 3 nebo 6 let, nebo po celou dobu splácení. Při úvěru do 300 000 Kč není nutný podpis (souhlas) manžela/manželky.  Úroky z úvěru lze odečíst od daňového základu. Navíc získáte slevové kupóny pro nákupy u obchodních partnerů (např. slevy na kuchyně Oresi, koupelny a kuchyně Siko, na dveře Sapeli a okna a dveře Vekra). Zpětně lze proplatit i faktury zaplacené 12 měsíců před poskytnutím úvěru.

Pokud Vás nabídka financování zaujala a přejete si zpracovat konkrétní nabídku, obraťte se na:

e-mail: finance@e-aukce.com

mob: +420 776 555 546

tel: +420 241 416 417

Váš tým NeutriCS, a. s.

Štětkova 1638/18

140 00 Praha 4 Nusle