Úvodní stránka >> Registrace

Vítáme Vás jako nového uživatele e-aukce.com

Registrace Vám umožní být v neustálém kontaktu s aktuálním děním na dražebním a investičním trhu v ČR pomocí služby Infomail.

Dále registrací získáte neomezený přístup k informacím o aktuálních dražbách a výběrových řízeních, včetně monitorovaných údajů a informace o mimořádných investičních příležitostech.

Nově jsme pro Vás, registrované uživatele serveru e-aukce.com, zprovoznili službu Sledovat dražbu. Díky jednomu kliknutí v otevřené Kartě dražby máte nyní možnost danou dražbu sledovat ihned po přihlášení na své osobní stránce, a to i po datu jejího konání. Tato služba je poskytována ZDARMA.

Registrace nového uživatele
Kontaktní osoba:
E-mail:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Ověření hesla:

Objednávám službu REJSTŘÍK poskytovanou provozovatelem portálu e-aukce.com. Prohlašuji, že jsem se seznámil se všeobecnými podmínkami užívání stránek "e-aukce.com" (Dražební kalendář). Jsem si vědom, že kopírování nebo další šíření informací získaných prostřednictvím e-aukce.com, nebo prostřednictvím některého ze služeb poskytovaných provozovatelem je zakázáno bez předchozího písemného souhlasu provozovatele subjektu z jehož zdroje jsou tyto informace čerpány prostřednictvím e-aukce.com.

Jsem si vědom, že užívám portál e-aukce.com a využívám služby REJSTŘÍK nabízené provozovatelem dobrovolně a na vlastní riziko.

  
Exekutorský úřad Praha 9, Soudní exekutor Mgr. Ondřej Svoboda
Vrána Tomáš JUDr.
Družstevní byt 2+0 v obci Krupka, okr. Teplice
nejnižší podání: 30 722 Kč
Garáž v obci Březí, okr. Břeclav
nejnižší podání: 80 000 Kč
Byt 3+1 v obci Křenov, okr. Svitavy
nejnižší podání: 192 500 Kč
Podíl na rodinném domě v obci Císařov, okr. Přerov
nejnižší podání: 235 000 Kč
Byt 3+1 v obci Bílina, okr. Teplice
nejnižší podání: 120 000 Kč
Byt 3+1 v obci Obrnice, okr. Most
nejnižší podání: 133 080 Kč
Rodinný dům v obci Stonařov, okr. Jihlava
nejnižší podání: 240 000 Kč
Rodinný dům v obci Tři Dvory, okr. Kolín
nejnižší podání: 513 333 Kč